سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هنگامه شهیدی: یا آزادی یا دیدار به قیامت؛ از لحظه بازداشت اعتصاب غذا می‌کنم...

هنگامه شهیدی: یا آزادی یا دیدار به قیامت؛ از لحظه بازداشت اعتصاب غذا می‌کنم

چکیده : اعلام می‌دارم که از لحظه اولیه بازداشت، اعتصاب غذای خود را در اعتراض به این روند و رویه غیرقانونی در جهت محدود کردن فعالیت روزنامه‌نگاران و فعالان سیاسی آغاز خواهم کرد؛ اگر در این اعتصاب توانستم که خواسته خود را محقق سازم پس از آزادی در خدمت یاران و همراهان عزیز خواهم بود در غیر این‌صورت از همه کسانی که مرا می‌شناسند حلالیت طلبیده و دیدار به قیامت خواهد...


صفحه شخصی هنگامه شهیدی نامه‌ای را به دستخط وی منتشر کرده است که نشان می‌دهد او از روزهای قبل تهدیدهایی برای بازداشت مجدد داشته است.

به گزارش کلمه، هنگامه شهیدی روزنامه نگار که از پنج‌شنبه بازداشت شده است در این نامه تاکید کرده با توجه به اینکه همه فعالیت‌هایش قانونی بوده از لحظه بازداشت احتمالی دست به اعتصاب غذا خواهد زد.

متن نامه هنگامه شهیدی به شرح زیر است:

به نام حق که حقانیتش ما را در برابر ناحقی‌ها استوارتر می‌کند

اینجانب هنگامه شهیدی فعال سیاسی- اجتماعی اصلاح‌طلب و روزنامه‌نگار در روزهای اخیر هشدارهایی را از برخی رسانه‌ها و افراد نزدیک به دولت مبنی بر بازداشت زودهنگام خود دریافت کردم.

از آنجا که همواره به اصول و موازین قانونی در فعالیت‌ها و عملکردهایم پایبند بوده‌ام، بنابراین دلیلی برای این بازداشت وجود ندارد، مگر آن‌که همانطور که چندی قبل در برخی رسانه‌ها مطرح شد، این پروژه قبل از انتخابات برای بازداشت گسترده فعالان فعالان سیاسی و روزنامه‌نگاران باشد تا تضمین رأی کاندیدای مورد نظرشان مانند سال ۸۸ فراهم گردد.

از این رو اعلام می‌دارم که از لحظه اولیه بازداشت، اعتصاب غذای خود را در اعتراض به این روند و رویه غیرقانونی در جهت محدود کردن فعالیت روزنامه‌نگاران و فعالان سیاسی آغاز خواهم کرد؛ اگر در این اعتصاب توانستم که خواسته خود را محقق سازم پس از آزادی در خدمت یاران و همراهان عزیز خواهم بود در غیر این‌صورت از همه کسانی که مرا می‌شناسند حلالیت طلبیده و دیدار به قیامت خواهد افتاد.

الهم اشغل الظالمین بالظالمین و اجعلنا بینهم سالمین القائمین
خدایا ظالمین را به یکدیگر مشغول کن تا ما از گزند آنها سلامت بمانیم
هنگامه شهیدی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.