سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اظهارات امروز سرلشکر جعفری: یک تغییر رویه واقعی و عملی در سپاه یا دخالت در انتخابات...
» فرماندهان سپاه حق دخالت در انتخابات را ندارند، با متخلفین اغماض نمی کنیم

اظهارات امروز سرلشکر جعفری: یک تغییر رویه واقعی و عملی در سپاه یا دخالت در انتخابات «مانند گذشته»؟

چکیده :باید منتظر بود و دید اظهارات امروز فرمانده سپاه صرفا یک اظهار نظر رسمی و به جهت رفع تکلیف قانونی است و همچنان «مانند گذشته» سپاه به دخالت و جانبداری خود در انتخابات ادامه خواهد داد یا این یک دستور عملی برای توقف تخریب ها و فعالیت های سیاسی و انتخاباتی سپاه است و یک تغییر رویه جدی در فعالیت های سپاه و بازگشت به وظایف اصلی رخ خواهد داد....


کلمه- گروه خبر: سرلشکرمحمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در جمع فرماندهان و مسئولین سپاه گفته است: احدی در سپاه چه از پاسداران و چه از فرماندهان مانند گذشته حق دخالت سیاسی و جناحی در انتخابات و تخریب کاندیداها را ندارند.
طبق گزارش خبرگزاری تسنیم وابسته به سپاه وی تصریح کرد: دستگاه‌های نظارتی در سپاه موظف شده‌اند اجرای این مهم را با حساسیت و دقت به طور مستمر دنبال‌گیری و کنترل کرده و با متخلفین بدون اغماض برخورد کنند.

به گزارش کلمه، یکی از بزرگترین انتقادات چهره های سیاسی و شخصیت های انقلابی کشور به سپاه دخالت آشکار در انتخابات های گذشته بر خلاف قانون و نهی صریح امام بوده است. همچنین خبرگزاری ها و رسانه های وابسته به سپاه در گذشته و اکنون به صورت مستمر و اشکار اقدامات تخریبی علیه کاندیداها و رییس جمهور مستقر انجام داده و می دهند.

باید منتظر بود و دید اظهارات امروز فرمانده سپاه صرفا یک اظهار نظر رسمی و به جهت رفع تکلیف قانونی است و همچنان «مانند گذشته» سپاه به دخالت و جانبداری خود در انتخابات ادامه خواهد داد یا این یک دستور عملی برای توقف تخریب ها و فعالیت های سیاسی و انتخاباتی سپاه است و یک تغییر رویه جدی در فعالیت های سپاه و بازگشت به وظایف اصلی رخ خواهد داد.

رصد رسانه های وابسته به این نهاد در روزهای آینده ملاک خوبی برای راستی آزمایی اظهارات فرمانده کل سپاه پاسداران خواهد بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.