شما در حال بازدید از صفحه ساده شده سایت کلمه می باشید. برای دیدن نسخه اصلی اینجا را کلیک کنید.

» پیام تسلیت شورای هماهنگی راه سبز امید به مناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی

دوشنبه, ۲۰ دی, ۱۳۹۵

چکیده : در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی، شورای هماهنگی راه سبز امید در پیامی با آرزوی رحمت الهی برای روح آن مرحوم، فقدان این بزرگمرد عرصه سیاست ایران معاصر که شجاعانه در کنار دیگر همراهان جنبش حق طلبانه سبز ایستاد و از مردم و حق تعیین سرنوشت آنها دفاع کرد را به بازماندگان تسلیت گفت.


شورای هماهنگی راه سبز امید در پیامی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به خانواده وی تسلیت گفت.

به گزارش کلمه، در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی، شورای هماهنگی راه سبز امید در پیامی با آرزوی رحمت الهی برای روح آن مرحوم، فقدان این بزرگمرد عرصه سیاست ایران معاصر که شجاعانه در کنار دیگر همراهان جنبش حق طلبانه سبز ایستاد و از مردم و حق تعیین سرنوشت آنها دفاع کرد را به بازماندگان تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون

خانواده مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

خبر درگذشت حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی سایه‌ای از اندوه بر ملت و کشور ایران افکند. خاطره ایشان به عنوان یکی از پیشگامان نهضت اسلامی ایران و رنج‌های زیادی که در دوران مبارزه تحمل کرد، تلاش‌های مستمری که برای استحکام نظام جمهوری اسلامی نمود، و آرزوهای بزرگش برای آبادانی و سربلندی ایران و ایرانی، در اذهان باقی خواهد ماند. فقدان این بزرگمرد عرصه سیاست ایران معاصر که شجاعانه در کنار دیگر همراهان جنبش حق طلبانه سبز ایستاد و از مردم و حق تعیین سرنوشت آنها دفاع کرد را به بازماندگان تسلیت عرض می‌نماییم و برای روح بزرگ ایشان رحمت واسعه الهی خواستاریم.

شورای هماهنگی راه سبز امید

۱۹ دی ۱۳۹۵