شما در حال بازدید از صفحه ساده شده سایت کلمه می باشید. برای دیدن نسخه اصلی اینجا را کلیک کنید.

» پیام تسلیت خانواده کروبی: ماندن در کنار مردم را بر قدرت حاکم ترجیح داد

دوشنبه, ۲۰ دی, ۱۳۹۵

چکیده : خانواده مهدی کروبی در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پیامی با تسلیت این مصیبت به خانواده هاشمی و ملت ایران نوشتند: آقای هاشمی پس از انقلاب مسئولیت‌های مهمی بر عهده داشت، اما نقطه عطف او پس از انقلاب را می‌توان در حوادث پس از سرکوب خشن ۸۸ دید. جایی که او ماندن در کنار مردم را بر قدرت حاکم ترجیح داد.


خانواده مهدی کروبی در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پیامی با تسلیت این مصیبت به خانواده هاشمی و ملت ایران نوشتند: آقای هاشمی پس از انقلاب مسئولیت‌های مهمی بر عهده داشت، اما نقطه عطف او پس از انقلاب را می‌توان در حوادث پس از سرکوب خشن ۸۸ دید. جایی که او ماندن در کنار مردم را بر قدرت حاکم ترجیح داد.

به گزارش سحام، متن پیام درگذشت خانواده مهدی کروبی را با هم می‌خوانیم:

انّا لله و انّا الیه راجعون

خبر درگذشت یار دیرین امام، آقای هاشمی رفسنجانی موجب تاثر و تالم فراوان گردید. این مصیبت را به حاجیه خانم عفت مرعشی، یار و همدم همیشگی ایشان؛ و فرزندان محترم‌ ایشان تسلیت می گوییم.

نام و سابقه هاشمی در انقلاب اسلامی ماندگار و انکار ناپذیر است. نقش او در سال های پیش از انقلاب و در دوران مبارزه در کنار دیگر مبارزان راه آزادی از جمله عزیز در حصرمان، فراموش ناشدنی است. آقای هاشمی پس از انقلاب مسئولیت های مهمی بر عهده داشت، اما نقطه عطف او پس از انقلاب را می توان در حوادث پس از سرکوب خشن ۸۸ دید. جایی که او ماندن در کنار مردم را بر قدرت حاکم ترجیح داد.

این مصیبت را به ملت شریف ایران، خانواده محترم هاشمی و سایر بستگان آن مرحوم تسلیت عرض می کنیم. غفران و رحمت الهی را برای آن عزیز از دست رفته و صبر جزیل برای بازماندگان مسئلت داریم.

خانواده مهدی کروبی