سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دختران میرحسین و رهنورد: وفات آیت‌الله سخت و بهت‌آور است...
» پیام تسلیت خانواده میرحسین موسوی به خانواده آیت‌الله هاشمی

دختران میرحسین و رهنورد: وفات آیت‌الله سخت و بهت‌آور است

چکیده :دختران میرحسین و رهنورد در پیامی به خانواده رنج‌دیده و دردمند مرحوم آیت‌الله هاشمی، درگذشت این یار دیرین مردم و انقلاب را از سوی خود و والدین محصورشان تسلیت گفتند: اگرچه ایشان با قلبی زخم‌خورده ناشی از هجوم بی‌رحمانه اتهام‌ها، هتاکی‌ها و جفای بسیار که به دلیل همدلی با مردم تحمل کرد دار فانی را وداع گفت، اما این همدلی‌ها، محکم و روشن و مؤثر باقی خواهد...


دختران میرحسین و رهنورد در پیامی به خانواده رنج‌دیده و دردمند مرحوم آیت‌الله هاشمی، درگذشت این یار دیرین مردم و انقلاب را از سوی خود و والدین محصورشان تسلیت گفتند.

به گزارش کلمه، در پیام تسلیت دختران میرحسین و رهنورد آمده است: اگرچه ایشان با قلبی زخم‌خورده ناشی از هجوم بی‌رحمانه اتهام‌ها، هتاکی‌ها و جفای بسیار که به دلیل همدلی با مردم تحمل کرد دار فانی را وداع گفت، اما این همدلی‌ها، محکم و روشن و مؤثر باقی خواهد ماند.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که عصر امروز در بیمارستان شهدای تجریش بستری شده بود، دعوت حق را لبیک گفت.

متن پیام تسلیت دختران میرحسین و رهنورد را با هم می‌خوانیم:

انا لله و انا الیه راجعون

سرکار خانم بانو عفت مرعشی همسر مکرم و فرزندان گران‌قدر مرحوم مغفور حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

در این سال‌های سخت که گذشت و در مصیبت‌های مکرر که وارد شد، وفات آیت‌الله هاشمی به‌واقع سخت و بهت‌آور است. نام و یاد ایشان از انقلاب اسلامی جدا شدنی نیست و اگرچه ایشان با قلبی زخم‌خورده ناشی از هجوم بی‌رحمانه اتهام‌ها، هتاکی‌ها و جفای بسیار که به دلیل همدلی با مردم تحمل کرد دار فانی را وداع گفت، اما این همدلی‌ها، بنا بر وعده الهی مأجور در نزد حضرت حق و در کنار مجاهدت‌های فراموش‌نشدنی در سال‌های قبل و پس از انقلاب چه در نقش انقلابی جان‌برکف یا در جایگاه مسئولیت‌های مختلف در نظام محکم و روشن و مؤثر باقی خواهد ماند.

ما دختران مهندس موسوی و دکتر رهنورد، از سوی والدین محصور و خودمان رحلت ایشان را به خانواده رنجدیده و دردمند هاشمی و مردم قدرشناس تسلیت می‌گوییم برای ایشان علو درجات و صبر برای شما از خداوند متعال خواستاریم.

کوکب، زهرا، نرگس موسوی خامنه


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.