سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محمدرضا مدحی در بند 240 زندان اوین است...

محمدرضا مدحی در بند 240 زندان اوین است

چکیده :در حالی که برخی خبرگزاری ها از انتقال محمدرضا مدحی به بند 350 زندان اوین خبر داده بودند، اخبار رسیده حاکی از نادرستی این خبر است و وی در بند 240 نگهداری می شود....


محمدرضا مدحی همچنان در بند 240 زندان اوین نگهداری می شود.

به گزارش خبرنگار کلمه، در حالی که برخی خبرگزاری ها از انتقال محمدرضا مدحی به بند 350 زندان اوین خبر داده بودند، اخبار رسیده حاکی از نادرستی این خبر است و وی در بند 240 نگهداری می شود.

سایت بازتاب پیشتر بازداشت وی را به این صورت منعکس کرده بود: ”مدحی که پیش از این رییس دفتر آقای ارومیان، نماینده سابق مجلس خبرگان رهبری بود، به اتهاماتی نظیر جعل، آدم ربایی و سوء استفاده، محکوم به بیش از بیست سال حبس گردیده بود و با خروج غیرقانونی از کشور، در تایلند به خرید و فروش سنگهای قیمتی می پرداخت.”

در حالی که محمدرضا مدحی، با عنوان سردار مدحی در صدا و سیمای ایران به عنوان جاسوس وزارت اطلاعات در میان گروه های برانداز معرفی شده بود، پس از اتمام پروژه تلویزیونی توسط دستگاه های اطلاعاتی بازداشت شد. در این مستند، مدحی به افشاگری علیه شماری از شخصیت های اپوزیسیون ایران پرداخت. مدحی در این مستند مدعی شده بود که با هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا هم دیدار کرده است. این ادعا اما توسط مقام های آمریکایی تکذیب شد.

محمد رضا مدحى، بیست ماه پس از انتخابات ٨٨ و آغاز جنبش سبز به خارج از کشور آمد و به همکارى با سازمان موج سبز پرداخت؛ سازمانى که با بنیانگذارى امیرحسین جهانشاهى و دبیر کلى مهرداد خونسارى آغاز به کار کرده بود تا به گفته خود «چترى باشد براى هماهنگى فعالیت هاى مبارزاتى نیروهاى ملى در داخل کشور». تنها پنج ماه پس از آغاز این همکاری، مدحى در اظهاراتی که از تلویزیون ایران پخش می شد از «جاسوسی به سود جمهوری اسلامی و جلب اعتماد اپوزیسیون و دیدار با مقامات بلندپایه آمریکا و اسرائیل» خبر داد.


  • Cycle_2012_68

    ببخشید آخرش ما نفهمیدیم این آقای مدحی مخالف رژیمه یا مخالف دشمنان داخلی رژیمه(مثال اصلاح طلبان)؟
    یا خودش یک آدم افراطی و خواهان یه حکومت جداست که فقط افراطیون مذهبی و بسیجی سرکار باشن؟