سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس: آقای احمدی‌نژاد بطور شفاف به مردم و به مجلس دروغ می‌گ...

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس: آقای احمدی‌نژاد بطور شفاف به مردم و به مجلس دروغ می‌گوید

چکیده :وی به نشست خبری احمدی نژاد اشاره و تصریح کرد: رئیس‌[دولت] در آن نشست خبری گفتند که الان وقت تسویه حساب سیاسی نیست و به مجلس و سپاه که نور چشم امام و مردم است و قوه قضاییه توهین کرد؛ آقای احمدی‌نژاد ما تسویه حساب سیاسی می‌کنیم یا جنابعالی؟...


یک نماینده گفت: احمدی نژاد به مسئولان اجرایی نامه‌ای نوشته که این مسئولان در سراسر کشور لازم نیست با نمایندگان هیچ هماهنگی‌ای انجام دهند که این کار صحیحی نیست.

به گزارش فارس،‌ عوض حیدرپور نماینده مردم شهررضا در نطق میان‌دستور صبح امروز (یکشنبه) خود اظهار داشت: رئیس‌[دولت] به مسئولان اجرایی نامه‌ای نوشته که این مسئولان در سراسر کشور لازم نیست با نمایندگان هیچ هماهنگی‌ای انجام دهند که این کار صحیحی نیست و آقای رئیس‌[دولت] باید بداند نمایندگان، نماینده کل ملت ایران هستند و وظیفه دارند آنچه که به صلاح مردم است از پشت این تریبون بیان کنند.

وی به نشست خبری احمدی نژاد اشاره و تصریح کرد: رئیس‌[دولت] در آن نشست خبری گفتند که الان وقت تسویه حساب سیاسی نیست و به مجلس و سپاه که نور چشم امام و مردم است و قوه قضاییه توهین کرد؛ آقای احمدی‌نژاد ما تسویه حساب سیاسی می‌کنیم یا جنابعالی؟

حیدرپور با اشاره به اعتراض عده‌ای از بازاریان تهران که منجر به تجمع شد، گفت: از خدمات نیروی انتظامی صمیمانه سپاسگزاری می‌کنید اما برخورد با مسئله ارز و مسائل اقتصادی حضور نیروی یگان‌ویژه در بازار نیست.

نماینده مردم شهررضا با تشکر از نمایندگان مجلس به دلیل خارج کردن موضوع استیضاح وزیر ورزش از دستورکار مجلس گفت: خدا را شکر که بحث استیضاح جمع شد؛ ما باید وزیر اقتصاد، احمدی‌نژاد، و بهمنی رئیس‌کل بانک مرکزی را در مجلس استیضاح کنیم.

وی اضافه کرد: مردم به دلیل مشکلات اقتصادی نگرانند، مردم نگران نان، پنیر، آب، ماست و لوازم التحریر و بیکاری و اشتغال هستند.

حیدرپور با تأکید بر اینکه نقدینگی بر کشور لجام‌گسیخته است، تصریح کرد: آقای احمدی‌نژاد نقدینگی را از 40هزار میلیارد به 400هزار میلیارد افزایش داده است و این یعنی یک رشد 10 درصدی در حالیکه رئیس جمهور پیشین نقدینگی را از 20هزار میلیارد به 40هزار تومان رساند و دولت را تحویل داد؛ آقای احمدی‌نژاد بطور شفاف به مردم و به مجلس دروغ می‌گوید.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس ادامه داد: آقای احمدی‌نژاد در قانون بودجه نرخ ارز را 1226تومان می‌نویسد اما تدبیری می‌کند که این نرخ به 3000تومان برسد.

وی با بیان اینکه اقدام دولت در مسئله ارز و دلار عرصه را برای سوداگران باز کرد، گفت که اگر در بازار 20میلیارد ارز بریزیم باز سوداگران مثل یک جاروبرقی همه آنها را جمع می‌کنند.

حیدرپور در ادامه تصریح کرد: آقای رئیس‌[دولت] اینها تسویه‌حساب سیاسی نیست، بلکه ما به فلاکت اقتصادی افتاده‌ایم و اگر شما می‌گویید بازار ارز و مشکلات اقتصادی ربطی به اقتصاد ندارد پس وای بر ما که به شما رأی دادیم.


 • قلم فرانسه

  و رهبری هم به طور شفاف از آقای احمدی نژاد حمایت می کند !! به قول ” فیس بوکی ها” خیلی لایک !

 • koosha

  چطور ۷ سال طول کشید که دروغگویی “شفاف” احمدی نژاد را کشف کردند. شاید هم آنقدرها “شفاف” نبوده است. امثال اینها نماینده مردم و عضو کمسیون امنیت ملی هستند!!!!!

  کوشا

 • koosha

  ان هم رشد ۱۰ برابری است نه ۱۰ درصدی، یکی به اینها درصد یاد بدهد.

  کوشا

 • سبزك

  كي گفته مجلس وسپاه نور چشم مردم هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس

  دوست عزیز اقای حیدر پور شما ها هم از احمدی نزاد دروغگو تر هستید که می خواهید رهبر بی بصیرت را پاک و منزه جلوه دهید و همه تقصیر ها را و کاسه کوزه هارا سر او بشکنید و از این بلائی که بر سر مردم اوردید با پشتیبانی از احمدی نزاد و مسئولیتی که بر گردن شما ها است (اصول گرایان .سپاه .رو حانیت در باری و شخص ولی فقیه و همه رانت خواران و متحجران ) شانه خالی کنید و باز عوام فریبی کنید .این بار برای همان ها که فریفتید دست تان رو شده است

 • احسان

  اكثريت مسئولان به فساد افتاده اند. هر يك به گونه اي كشور را تاراج ميكنند. سر منشا همه اين فلاكتها را در بيت رهبري و آقا مجتبي بايد جست. مگر ميشود اين همه مصيبت از چشم رهبري دور بماند. مگر بيت همين نبود كه احمد نژاد را از از صندوق راي در آورد. مگر بلبل آستان ولايت خود اقرار نكرد كه ١٠ ميليون تقلب كردند.

 • رنج كشيده.

  نمك هم گنديده..واي بر ما. مملكت را به جايي رساندند كه دها سال طول ميكشد تا به جاي اول برگرديم.

 • ناشناس

  عجب رشد 10 درصدی!!!!!چه جوری بهم مییاین،جمع بیسوادها جمع باد.