سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » خاتمی: امیدوارم با آزادی کروبی و موسوی، جلوی دلسردی بیشتر علاقه‌مندان انقلاب گرفت...
» دیدار با علی کروبی و ابراز تاسف از حصر «فرزند شجاع انقلاب»

خاتمی: امیدوارم با آزادی کروبی و موسوی، جلوی دلسردی بیشتر علاقه‌مندان انقلاب گرفته شود

چکیده :سید محمد خاتمی در دیدار با علی کروبی، با ذکر خاطراتی از فداکاری های حجت السلام مهدی کروبی در دوران قبل انقلاب و تاکید بر نقش والای ایشان در دوران اصلاحات، وی را "فرزند شجاع انقلاب" خواند. رییس دولت اصلاحات همچنین اظهار امیدواری کرد که حصر ایشان و مهندس موسوی هرچه سریعتر برچیده شود تا کمتر موجبات دلسردی علاقه‌مندان انقلاب فراهم آید....


حجت السلام سید محمد خاتمی، روز گذشته، در دیدار با علی کروبی از حصر حجت السلام کروبی و همسر فداکارش ابراز تاسف کرد.

به گزارش خبرنگار تلویزیون رسا، سید محمد خاتمی در این دیدار با ذکر خاطراتی از فداکاری های حجت السلام مهدی کروبی در دوران قبل انقلاب و تاکید بر نقش والای ایشان در دوران اصلاحات، وی را “فرزند شجاع انقلاب” خواند.

رییس دولت اصلاحات، ضمن ابراز تاسف از اینکه در این ایام وی و همسر همیشه همراهش که سالها غمخوار و یاور خانواده معزز شهدا بوده اند، در حصر به سر می برند، اظهار امیدواری کرد که حصر ایشان و مهندس موسوی هرچه سریعتر برچیده شود تا کمتر موجبات دلسردی علاقه‌مندان انقلاب فراهم آید.

خاتمی همچنین در جریان اتهامات و مسائل مربوط به بازداشت علی کروبی فرزند حجت السلام مهدی کروبی قرار گرفت و ابراز امیدواری کرد که که پرونده اتهامات ایشان نیز با رسیدگی عادلانه سریعا مختومه شود.


 • مانی افشار

  سپاس از سید محمد خاتمی

 • اصفهان همیشه سبز

  جون مادرتون برا 11 اردیبهشت اطلاع رسانی کنید
  چون خیلی از کارگران چند ماهه حقوق نگرفتن کارگران ریسندگی کاشان حتی به 29 ماه میرسه که هیچ گونه حقوقی نگرفتن پس در 11 اردیبهشت کارگران حامی و پشتیبان سبزها خواهند بود.بقیه مردم هم بخاطر موج جدید گرانی خواهند امد
  پس وعده ما 11 اردیبهشت همه ایران سبز.کروبی زنده باد،موسوی پاینده باد

 • برادر سبز

  طبق نظر ” ذوالنور ” این عزیزان با تدبیر … به حصر و اسارت در آمده اند ولی با همت و غیرت ” مردم ” از بند رها خواهند شد . انشاالله

 • حسين سبزانديش

  ۱۱اردیبهشت

  روز فریاد

  ((((((((((((روز اتحاد کارگران و جنبش سبز))))))))))))

  روز آزاد کردن راهبران صادق جنبش سبز

  (((رسانه شمایید)))

 • نفر 128

  اسیر بازی حکومت که بوسیله سعید حدادیان ها که منفور مردمند و در تقابل با مشایی می خواهند او را محبوب کنند نشوید
  ما یا در انتخابات شرکت نمی کنیم یا اگر شرکت کنیم : نظر ما نظر جنبش سبز است . یاحسین میرحسین

 • مرگ بر دیکتاتور

  درود بر شیخ شجاع . ما تا آزادی ایران از پا نخواهیم نشست.

 • اشکان

  خیلی وقته دلسرد شدیم

 • محمد

  ای کاش آقای خاتمی محکمتر جلوی این حکومت خودکامه می ایستاد.چون این حکومت برای برخورد با ایشان هزینه زیادی را باید پرداخت کند.مطلب دیگر اینکه کسی یا گروهی برای روزهای پیش رو ،روز کارگر ، روز معلم ، یا برای تحت فشار قرار دادن حکومت برای آزادی زندانیان و حصر آقایان موسوی وکروبی و همسرانشان نمی خواهد برنامه ای را اعلام کند؟

 • حسین جعفری

  آقای خاتمی ببخشید ها آزادی یعنی چه باید از ایشان رسما پوزش بخواهند. باید خسارات هایی که به ایشان، خانواده ایشان، خانواده تمام کسانی که عزیزان خود را از دست داده اند، کسانی که زندانی شده اند، کسانی که از کار بیکار شده اند، همه و همه جبران شود. خطاکاران و دراس آنان آنکه بیش از همه خطاکار است و شمشیر را از رو برای ملت بسته از کار کنار بکشد تا شاید آب رفته تا حدودی به جوی بازگردد. شما هی این وسط را بگیرید. آقا این مردم زخم خورده هستند. تحقیر شده اند، به آنان توهین شده است. ازآنها خواهش و تمنا کرده اند بیایید و در انتخابات شرکت کنید و تنور انتخابات را گرم کنید وقتی مردم با جان و دل در انتخابات شرکت کرده اند، پز چهل میلیون رای دهنده را به جهانیان داده اند و بعد هرکسی را که دلشان می خواسته از صندوق رای بیرون آورده اند و هنگامی که میلیون ها نفرخشمگین و سرخورده با آرامش و متانت به خیابان ها ریخته و به این گونه انتخابات مثل انسان های متمدن اعتراض کرده اند، آنها را به خاک خون کشیده اند، افراد خود را در میان آنها برزده و آتش افروزی کرده و بعد آن را به گردن مردم انداخته اند. مردم را کشته و بعد گفته اند آنها خودشان خود را کشته اند. هرچه می توانسته است دروغ گفته اند. آقای خاتمی انصاف داشته باشید شما خوب میدانید که یکی از حرفهای من بی ربط نیست و همه از دلم بیرون می آید. البته از مسیر مغزم اما کو گوش شنوا. من البته اصلا و ابدا خواستار انقلاب دیگری نیستم. امیدوارم اینانی که سرکار هستند قدری عقل خود را بکار اندازند و قدری دل سوز مملکت باشند، نیستند، دلسوز همان اسلامی باشند که داعیه دار آن هستند کنار بکشند و کار را به دست افرادی تازه نفس و خدمتکار و پاک نهاد بدهند این همه هم این و آن را محکوم نکنند که اینها نوکر ایادی بیگانه هستند، پس مردم ایران کر و کور ولال هستند؟ مردم ایران این همه خطا، قانون شکنی، دزدی، دروغ، قتل و جنایت، بی عدالتی را نمی بینند؟ وای برما چه برسر ما آمد، اخلاق کجا رفت، انسانیت جه شد. وطن دوستی چه شد. چه آروزها برای این مملکت و برای این انقلاب داشتیم چه میخواستیم و چه شد. حالا مرا هم بگیرید و به کهریزک بفرستید. اگر کار درست می شود بنده آماده ام. کجا خدمت برسم؟

 • سبز

  امام خمینی از پاریس انقلاب را هدایت می کرد رهبر ما در تهران و پشت حصار آهنی است
  مهندس موسوی و کروبی همت داشتند به خاطر رای ما مبارزه را شروع کردند ما هم همت کنیم حصار رو بشکنیم
  حصر موسوی باید شکسته شود

 • جمعيت مبارزات مسالمت آميز آزاديخواهانه و عليه تبعيض (جماعت)

  انتظارات از سيد محمد خاتمى، بسيار بيش از اين است.

 • ناشناس

  باميد روزيكه حاكمان تائيد سلامتي بگيرند بعد همه حل و سازندهگي شود

 • 2011

  مشکل بوجود امده در این مملکت که بعد از انخاباتمی باشد فقط وفقط با درایت شما .هاشمی عزیز . سید حسن محبوب .ناطق نوری وسایر دلسوزان نظام می بایت حل شود با دیدارتان با مراجع محترم تقلید .مقام رهبری حل وفصل نمایید اغاز این کار با ازاد نمودن تمام چهره های انقلا بی حل خواهد شد .توکلت الی الله .

 • علی رضا

  درود بر خاتمی درود بر موسوی درود بر کروبی

 • ناشناس

  Kodom enghelaab

 • ناشناس

  زنده باد خاتمی

 • ناشناس

  اینقدر هم قاطعیت و صلابت در سخن گفتن خوب نیست. قدری هم باید ملاحظه کاری کرد …

 • علی

  ای کاش مسپولین حکومتی توصیه های این مر د فهمیده را جدی می‌گرفتند تا مملکت بیش از ‍پیش با مشکلات و بحرانهای حادتر که منافع ملی را بطور جدی بمخاطره میاندازد مواجه نشود.

 • کاشانی

  سید بزرگوار…: برو بچه های جنبش بیشتر از اینها از شما توقع دارن..میر ما تو حصره.. .یه کم تنور جنبش رو داغش کنید ….به امید این حضرات نمیتونیم بنشینیم ..اینها فعلا سرگرم پروژه ظهور امام زمان هستن !!!آبی از اینها گرم نمیشه ……

 • بی شماران

  ایول

 • سبزه قبا

  چه فایده ای داره سید. دیگه از جمهوری اسلامی نه جمهوریت مونده و نه اسلامیتش. از چی دفاع میکنی؟

 • ناشناس

  آقای خاتمی درود و سپاس
  جسارتا از شما می خواهم برای آزادی میر و شیخ عزیز و همه ی زندانیان بی پناه محکم تر اقدام کنید

 • جواد

  سام و درود به سید بزرگوار جناب اقای خاطمی یار جنبش سبز مردم ایرام. دروذبر تو باد

 • يكي از سبزها

  باسلام خدمت اصلاح طلبان خصوصا آقاي خاتمي رييس جمهور محبوب و انتخابي مردم ايران و آقايان موسوي عزيز و كروبي شجاع ،
  مردم ما متاسفانه دسترسي كمي به اطلاعات دارند و حاكميت هم روزبروز دايرۀ آگاهي را تنگتر ميكند بطور جد خلاء روشنگري از اوضاع كشور و نيروها و افرادخرافه گو و خرافه پرست و دروغگو و گروه اقتدارگرا در بين مردم در سال آگاهي تا رهايي لازم الاجرا و ضروري بنظر ميرسد لذا خواهشمند است آقايان تا حد ممكن با سخنرانيها و بيانيه ها و ديدارهاي معمولي و اظهار نظر مردم ما را ارشاد و آگاه نماييد و نشر و ترويج آن با حاميان جنبش سبز و خود مردم كه هر ايراني يك رسانه است .از فراقانوني هاي افرادي كه از قانون اساسي پا را فراتر گذاشته و مستبدانه و بطور ديكتاتوري حكومت ميكنند بيشتر سخن بميان آوريد از بي عدالتيها و چپاولگريها و انتصابات حكومتي و نظارتهاي فراقانوني و من در آوردي و تابعيت بي چون و چرا از بعضي اشخاص و مطيع بودن محض بجاي عقلانيت محض و در اصطلاح حوزه ” بز اخفش “بودن در مقابل درك و فهم افراد به زبان ساده و همه فهم سخن بگوييد و از اوضاع بد اقتصادي و تعطيلي كارگاهها و كارخانجات و بيكاري و فقر و فحشا و اعتياد و سرقتها و جنايات و چكهاي برگشتي و كسادي بازار و ركود اقتصادي و غارت منابع نفتي و گازي و ديگر منابع با مردم صحبت كنيد . زنده باد اصلاحات
  درود بر موسوي / سلام بر خاتمي

 • احمد

  درود بر سید بزرگوار و فرهنگی انقلاب:سید محمد خاتمی

 • علیرضا

  سید خیلی دوستت دارم
  دورد بر خاتمی موسوی و کروبی
  مرگ بر دیکتاتور

 • ناشناس

  مگه کسی دلسرد شده! دست شما درد نکنه آقا سید!

 • كيوان

  آقاي خاتمي ، بيشتر به صحنه بياييد -سيد

 • جمعيت مبارزات مسالمت آميز آزاديخواهانه و عليه تبعيض (جماعت)

  لطفا در انتشار كامنت ها و نظرات دقت بيشترى كنيد، اگر جنبش سبز يك جنبش مسالمت آميز و مسالمت جو ست كه طبق اعلام رهبرانش اينگونه است، استفاده و بازنشر شعارهاى “مرگ بر” چه معنا و مفهومى مى تواند داشته باشد، آنهم در سايت رسمى جنبش!
  …پيشنهاد ما استفاده از لحن ملايمت تر و در صورت لزوم، استفاده از شعار “ننگ بر” مى باشد.
  هرچه راديكاليزم بيشتر، استقبال مردمى كمتر!
  دقت كنيد لطفا.

 • یارمحمدی

  سید باحضور بیشتر شما ما روحیه میگیریم

 • سبز

  یا حسین میر حسین