سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » هنگامه شهیدی به صورت موقت آزاد شد...

هنگامه شهیدی به صورت موقت آزاد شد

چکیده :هنگامه شهیدی که از اسفند ماه سال گذشته در پی بازداشت مجدد, , برای گذراندن دوران محکومیت در زندان اوین به سر می برد، برای درمان به صورت موقت از زندان اوین آزاد...


هنگامه شهیدی  از زندان اوین به صورت موقت آزاد شد

هنگامه شهیدی که از اسفند ماه سال گذشته در پی بازداشت مجدد, , برای گذراندن دوران محکومیت  در زندان اوین به سر می برد، برای درمان به صورت موقت از زندان اوین آزاد شد.

هنگامه شهیدی هنگامه شهیدی در روز سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸ ودر پی دستگیری‌های پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران بازداشت شد. در ابتدا برای آزادی او در خواست وثیقه یک میلیارد ریالی شد ولی در ۲ آبان قرار مجرمیت برای او صادر شد و پرونده او به دادگاه فرستاده شد.اتهامات شهیدی شامل شرکت در اجتماعات غیر قانونی، تبانی به قصد بر هم زدن امنیت ،تبلیغ علیه نظام، اخلال در نظم عمومی و اهانت به ریاست جمهوری بودشهیدی در ۱۰ آبان ۱۳۸۸ با سپردن وثیقه ۹۰ میلیون تومانی آزاد شد..

گفتنی است، ۵۴ دادگاه تجدید نظر استان تهران شهیدی را به شش سال حبس تعزیری محکوم کرد. قاضی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب او را درباره تبلیغ علیه نظام به یک سال حبس تعزیری و به اتهام اجتماع و اقدام علیه امنیت کشور به پنج سال حبس تعزیری و به اتهام توهین به رییس دولت به ۹۱ روز حبس تعزیری محکوم کرده بود که این حکم در دادگاه تجدید نظر به ۶ سال حبس تعزیری تبدیل شد.


 • دخترسبزآزادی

  به امید آزادی همه ی زندانیان بی گناه وبه امید آزادی وطن.

 • سمیه

  واقعا جرم هنگامه شهیدی چی بود ؟اینهاحیا نمیکنن؟ولی خدا رو شکر که بعد از این همه مدت این بانوی سبز در کنار خانواده اشه

 • آدر ایرانی

  سلام خانم شهیدی در سایت های شبکه های اجتماعی خبرهایی هست که شما بر علیه هم بندان و دوستانت عملی را انجام داده اید؛ میخواستم بگویم همه آزاداندیشان سیستم فکری حکومت را می شناسند، به امید حاکم شدن منطق و تفکر در گوشه گوشه زندگی مان. پرامید، استوار و آزاده باش خانم شهیدی برایت آرزوی سربلندی دارم ای زن آزاده ایرانی

  • سمیه

   خوب این همه افسران جنگ نرم اموزش دادند برای همچین روزایی که مثلا بیان خودشون رو تو فیس بوک سبز نشون بدن و بین سبز ها اختلاف بندازن و به این و اون انگ بزنن تا باعث مثلا دلسردی بشن . افسرن دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!ما سبزها باید مواظب باشیم و گول نخوریم .

  • آرش

   سلام دوست عزیز
   من هم از بابت آزاد شدن این بانوی آزاده، از بند بیدادگران (حتی بصورت موقت) بینهایت دلشادم و به همه دوستدارانش، بخصوص مادر رنجدیده اش تبریک میگویم.
   درضمن درخصوص اخبار و مسائل داخل زندان که اتهاماتی را به خواهر عزیز و سبزمان وارد آوردید، مثل اینکه شما تا کنون بازداشت نشده و ناجوانمردیهایی که کمر شیرمردان را میشکند ندیده اید. خداوند ما را از قضاوتهای نابجا در حق دوستانمان دور نگه دارد.
   سبز باشید.

 • رانندهء اتوبوس

  به داشتن شهروندانی چون هنگامه شهیدی باید افتخار کرد
  امیدوارم سایر فعالین اجتماعی از جمله دوست خوب وعزیزم مجید توکلی هم به زودی آزاد شوند