سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » استاندار تهران: محبوبیت احمدی‌نژاد از ۲۵ میلیون هم بیشتر شده، البته نمی‌خواهیم ق...

استاندار تهران: محبوبیت احمدی‌نژاد از ۲۵ میلیون هم بیشتر شده، البته نمی‌خواهیم قدرت رأی‌مان را به رخ بکشیم!

چکیده :هم‌اكنون محبوبيت آقاي احمدي‌نژاد نسبت به 25 ميليون رايي كه آورده قطعا افزايش پيدا كرده است. البته قرار نيست ما قدرت راي‌مان را به رخ بكشيم....


مرتضی تمدن، استاندار تهران، با ادعای اینکه محبوبیت احمدی نژاد نسبت به ۲۵ میلیون (!) رایی که آورده هم بیشتر شده، اضافه کرد: البته قرار نیست ما قدرت رای‌مان را به رخ بکشیم، ما نوکری‌مان را به رخ خواهیم کشید.

به گزارش ایسنا، مرتضی تمدن در سیزدهمین جشنواره‌ی شهید رجایی، گفت: هم‌اکنون محبوبیت آقای احمدی‌نژاد نسبت به ۲۵ میلیون رایی که آورده قطعا افزایش پیدا کرده است. البته قرار نیست ما قدرت رای‌مان را به رخ بکشیم. ما نوکری‌مان را به رخ خواهیم کشید. ما برای تکریم مردم آمده‌ایم. شاید نتوانیم همه‌ی وظایف خود را انجام دهیم، اما آن کرامتی را که برای انسان و جایگاه و شخصیتی که برای افراد قائل می‌شویم حرف اول را می‌زند.

ادعای استاندار تهران در خصوص افزایش رای احمدی نژاد در حالی مطرح می‌شود که بسیاری از طیف‌های اصولگرا در یک سال اخیر به صراحت از ریزش آرای احمدی نژاد سخن گفته‌اند؛ تا جایی که قاسمی از سخنرانان جلسات انصار حزب الله در همین هفته هشدار داده بود که جریان مدعی حزب‌الله هنوز نباید از احمدی نژاد عبور کند!

مرتضی تمدن در ادامه سخنانش همچنین با اشاره به سفر احمدی نژاد به اردبیل نیز با منت گذاشتن بر سر مردم و “نعمت” توصیف کردن احمدی نژاد، مدعی شد: شما دیدید که مردم قهرمان این استان سر از پا نمی‌شناختند و البته باید گفت این نوع تکریم‌ها تکریم یک فرد نیست، بلکه تکریم انقلاب، نظام و حرکت پویا و بزرگی قلمداد می‌شود که همه‌ی شما در آن سهیم و شریک بودید. حال باید دعا کنیم که خداوند ما را قدردان چنین نعمتی قرار دهد و ما با کار و تلاش و خدمت به مردم از چنین رسالت بزرگی پاسداری و نگهداری کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش، به بیان خاطره‌ای از نوع رفتار احمدی نژاد در مقابل برخوردی خاص پرداخت و سپس گفت: بارها من دیده‌ام که رییس‌جمهور در رفت و آمدها وقتی می‌بیند که کسی نامه‌ای را در دست گرفته، دستور توقف می‌دهد و تا آن نامه را نگیرد و در جیب خود نگذارد اجازه‌ی حرکت نمی‌دهد. حال باید پرسید آیا رییس‌جمهور می‌خواهد بازارگرمی کند؟ این در حالی است که هم‌اکنون محبوبیت آقای احمدی‌نژاد نسبت به ۲۵ میلیون رایی که آورده قطعا افزایش پیدا کرده است.

استاندار تهران اضافه کرد: البته قرار نیست ما قدرت رای‌مان را به رخ بکشیم. ما نوکری‌مان را به رخ خواهیم کشید. ما برای تکریم مردم آمده‌ایم. شاید نتوانیم همه‌ی وظایف خود را انجام دهیم، اما آن کرامتی را که برای انسان و جایگاه و شخصیتی که برای افراد قائل می‌شویم حرف اول را می‌زند.

تمدن همچنین با اشاره به سفر احمدی‌نژاد به لبنان، گفت: ببینید هنگامی که آقای احمدی‌نژاد در لبنان می‌خواستند، سخنرانی کنند و در آن سخنرانی برایشان تریبون شیشه‌ای ضدگلوله مهیا شده بود، ایشان آن تریبون را به مترجم خود سپردند و خودشان به جای مترجم بدون حفاظت رفتند. این به چه معناست؟ آقای احمدی‌نژاد نمی‌خواستند تمهیدات حفاظتی را زیر سوال ببرند. ببینید این‌که رییس‌جمهور در داخل محفظه‌ی شیشه‌ای سخنرانی کند و برگردد که هنر نیست. این عملکرد ایشان کرامت بخشیدن به مردمی بود که ساعت‌ها آن‌جا ایستاده بودند.

وی در ادامه باز هم با تمجید و تملق نسبت به رئیس دولت، گفت: اگر زندگی آقای احمدی‌نژاد را تجزیه و تحلیل کنید، خواهید دید که او به اندازه‌ی سر سوزنی از مواهب این مسوولیت برای خودش چیزی اندوخته نکرده است.

استاندار تهران ادامه داد: آقای احمدی‌نژاد پس از بازگشت از سفر لبنان بلافاصله کار و خدمت به مردم را شروع کرد، البته ایشان آن‌قدر ما را به چنین ریاضتی توصیه نمی‌کنند، ولی ما نمی‌توانیم در این فضا شاهد بی‌انگیزگی باشیم.


 • ddd

  شتر بیند در خواب پنبه دانه

 • احسان یوسفی

  اگه این دولت تو عمرش یه حرف حساب زده باشه اینه.
  ببین اقای تمدن گفته احمدی نژاد بالای ۲۵ میلیون نفر بهش تنفر دارند***که سایت کلمه متاسفانه اشتباهی نوشته محبوبیت که ان شالله همین نزدیکی ها بچه های کلمه میان درستش میکنن و مینویسن بالای ۶۰ میلیون به ایشون تنفر قلبی دارند.
  باور نداری که میگم سایت کلمه اشتباه چاپی داره****نه***جون من باور نداری که اشتباه چاپیه***اشکال نداره چند وقت دیگه بیان بخون اگه ندیدی همین مطلب منو نوشتن اخه الان سرشون شلوغه اما درستش میکنن چون نشنیدی میگن اندکی صبر کنید سحر نزدیک است

 • رشيد

  نمیدونم بیشتر شده یا نه .ولی میدونم که سرمایه های ملی کشور خرج عوام فریب میشه .میدونم که هرکس خودشو بفروشه به شماها میتونه وصل شه به پروژه های سپاه .میدونم که فرهنگ فرصت طلب و ریاکاری و سرمایه داری را رواج میدهید .
  به طوریکه آدمها یا ماشین میشوند واز خود اراده و شخصیتی نخواهند داشت و فقط میدوند به دنبال سود .میدونم که همه ی سعی شما اینه که تولید را در همه ی عرصه های صنعتی و فرهنگی و اجتماعی نابود کنید .چرخه ی تولید را از بین ببرید و به واردادت بی رویه وشغل شریف دلالی و رانت خواری بپردازین .چرا ؟برای اینکه مردم را مصرفگرا بار بیاورید که سوژه نشوند .ایده های نو در ذهنشان ساخته نشود .فرصت فکرکردن نداشته باشند.و ذوق و خلاقیتشان کور شود تا راحت سوارشون شوید .پشتیبان شرعی هم که دارید .همه ی دزدیها و فسادهایتان را مشروع میکند .کاری که کشیشهای قرون وسطی هم میکردند.تعدادتون یک میلیارد هم که باشه یک معنی بیشتر نداره .یعنی گند همه جاروبرداشته و خوبه که دنیا به آخربرسه.
  من دیگه از تقلب آشکارتون و بی محتوا وبی فرم بودن رئیس جمهورتان دیگه حرف نزدم و اینکه نمیدانم چه چیزی برای دوست داشتن دارد ؟
  صداقت ؟ راستی ؟ عقلانیت ؟ادب ؟ آزادگی ؟فرزانگی ؟مدیریت ؟ قانونگرائی ؟

 • shiva

  khoda shafa bede vaghan haleshon bade

 • رشيد

  استاندار تهران همونه که فرماندارتهران از دو خانه ی کروبی زنگ میزد بهش و گزارش حمله به خانه ی کروبی را به او میداد ؟
  حالا بازم بگین نیروهای خودسر .

 • مانی افشار

  خب حالا نمیشه تخمین زد که چند میلیارد به طرفدارانش اضافه شد؟!!
  راستی خب ایشون که ۲۴ میلیون رای آورد!
  چطور شد که ۲۵ میلیون شد؟!!!

 • ناشناس

  آقای تمدن چرا توهم پراکنی میکنید .کافی است از مردم سوال کنید که آیا شرایط کنونی آنان بهتر است یا پنج سال پیش ،قبل از اینکه آقای احمدی نژاد ریس جمهور شود .کافی است تعداد بیکاران را مقایسه کنید،یا قدرت خرید مردم را .چرا راه دور برویم از شرایط مسکن سوال کنید یا بپرسید گرانی کمتر شده یا بیشتر.
  مطمئن هستم که اگر در ایران زندگی میکنید جوابتان این است که :همه چیز بد تر شده است.
  شما آقایان انقدر دروغ بافته اید که خودتان هم باورتان شده است.

 • کاوه آهنگر سبز

  احتمال رای اوس محمود ۸ میلیارده که اون یه میلیارده اضافش به قوله دکتر دانشجو رای شناور از سایر کراته. فرهنگ دروغ کمر مارو شکست.

  • ذرتشت

   اجازه بدید یادآور بشم(اون۶۳درصد که میگن کو دروغ گو؟)

 • ابراهيم

  گاه آنچه ما را به حقیقت می رساند،خود از آن عاریست.

 • زنده باد سبز

  شهر ما شهر بلاست / شهر شعبون کدخداست / هرکه در پس کوچه ها / هیسی کنه و فیسی کنه / شعبون جیزّش می کنه. / هر کی چپ نگاه کنه، / شکمشو سفره می کنیم. / هر کسی قاری کنه و قوری کنه، / همچین و همچون می کنیم. / مردم آرام بخوابید که شب دراز است و قلندر بیدار.

 • محمد

  شما که بلد هستید با سرطاس میریزید روی آرا ایشان و محبوبیت رو زیاد میکنید!!

 • امیر

  آقای احمدی‌نژاد ناز بشن با این ۵۰۰ میلیون رأی در سطح جهان ! تو لبنان خودشو لوس نکنه کجا بکنه آخه

 • اندیشه سبز

  گفته های استاندار تهران رو باور کنیم یا فیلتر کردن سایتهای مراجع و رهبران سبز را یا بازداشت وکلا و دانشجویان این مرز و بوم را …..نه آقای استاندار محاسبات شما با این رفتارها تناقض داره  و گواه عکس این حرف است ….

 • p

  chizi ,agar manzuretan madist shayad shoma dorot migueed!!ama hame donbale madiat nistand

  kami kankash konid bebinid ahmadi-nejad ta be hal donbale chi bude,residane be ghodrat anham az noe jahani mitune

  khatar naktarin chiz ,chiz bashe!!!yadetun bashe khtarnaktarin chiz

 • ناشناس

  خدایا آیا عمر ما کفاف از پرده برون افتادن این جریان مجهول الهویه را میدهد تا سیه روی شود هر که در او غش باشد. نگاهی به اسناد روایت شده در تاریخ معاصر الخصوص بعد از پیروزی انقلاب مبین این موضوع بوده که رضا خان از یک سرباز معمولی که گاها گفته میشود کار خود را از اصطبل سواره نظام شروع کرده و به سپهسالاری رسیده و نهایتا” شاه ایران شده همه اش با هدایت و حمایت استعمارگران بوده است . اگر باز هم برابر اسناد بپذیریم که تاریخ تکرار پذیر است پس میتوان تطبیقی بین آن فرد با گروه حاکم بر دولت فعلی انجام داد. البته نباید فراموش کرد که این افراد فعلی با چراغ بعضا” روشن حرکت نموده و الحق در بیان ارادت خود طفره نرفته اند . تا جائیکه بدون هیچگونه ابایی و در زمان سکانداری شهرداری و چند ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۴ در شهرداری پذیرای خاخامهای یهودی بودند و این موضوع را با آب و تاب از صدا و سیمای و نیز در تیزرهای تبلیغاتی خود پخش نمودند . آیا واقعا” هیچ ارتباطی بین آن دیدار و آن پرش جایگاه و رسیدن به راس سکانداری کشور وجود نداشته است؟ آیا هیچ ارتباطی با ایجاد موج هولوکاست که فقط بین محققین و مورخین مورد بحث و مناظره قرار میگرفته و حال توسط شخص اول یک مملکت بیان میشود و بعد از آن دیدارهای پیاپی با خاخامها و دعوت از آنها به این کشور و تشکیل و اجلاسیه و … مشاده نمیگردد؟ و یا باز با موج هولوکاست با حملهء رژیم غاصب به جنوب لبنان و یا وقایع غزه هیچ ارتباطی وجود ندارد؟ آیا وقایع دو سال گذشته بر امت اسلامی ایران میتواند بدون خواست استعمارگران باشد؟ نگاهی به انقلاب و امام انقلاب و برخوردهایی که باصحابه و سردارن و یاران آن سفر کرده و فرزندان ایشان شده است از سر خدمت به حکومت دینی است و یا دین حکومتی و یا اربابانی که در آتیه بسیار نزدیک نقاب از چهرهء پلیدشان بر گرفته خواهد شد؟ الهی لا طرفه عینی ابدا.

 • ناشناس

  سندش هم موجوده. میگی نه؟ از … بپرس.

 • توابین

  من یکی از افرادی هستم که برای ایشان تلاش کردم و به ایشان رای دادم. ولی حالا خودم و خانواده ام و خیلی از دوستانم و به جرات بگوئیم که بیشتر همکارانم از رایی که به ایشان دادن اظهار ندامت و شرمساری دارند . وباید به استاندار بگویم و مطمئن باش که فقط همان اطرافیان که جیره خوار هستند که شاید هم نه طرفدار دیگر نیستند. و نمونه آنها خیلی از افرادی هستند که کمتر از یکساله استعفا دادند .بهتر تحقیقی کنید و اینقدر با اطمینان خاطر صحبت نکنید.

 • مجيد

  عجب روئی دارید شما! ۷۰ میلیون آدمو گروگان گرفتید. بازم میخواید با این چرندیات روانیمون کنید.

 • رضا

  سلام،
  این قدر به این آقایان رنگارنگ در دولت حاکم ایراد نگیرید. این ها کلاهشان را قاضی کرده و تصمیم خودشان را گرفته اند که چگونه طی طریق کنند. به همین دلیل هم هست که همه شان یک جور حرف می زنند و رفتار تقریباً مشابهی دارند. نقل است که لقمان حکیم زمانی بنده ی یکی از بزرگان بوده است. آن بزرگ روزی با به به و چه چه کشک بادنجان تناول می کرده از لقمان می پرسد بهترین غذای دنیا چیست؟ لقمان می گوید: خوب معلوم است بادنجان. آن بزرگ آفرین می گوید و روز دیگری غذایی با بادنجان می خورده که ناگهان قطعه ای از بادنجان تلخی را در دهان می گذارد. با خشم و فریاد آشپز را می خواهد و در همان حال از لقمان می پرسد: می دانی بدترین غذای عالم چیست؟ لقمان می گوید: خوب معلوم است بادنجان!! آن بزرگ با تعجب می گوید: یعنی چه؟ تو همین چند روز پیش گفتی بهترین غذای دنیا بادنجان است! لقمان می گوید: سیدی! من نوکر شما هستم، نه نوکر بادنجان!

 • ناشناس

  زنده باد احمدی ن‍‍ژاد

 • مبارزان سبز

  پس چرا از دادن مجوز راهپیمای به جنبش سبز یا برگزاری انتخابات با نظارت کمیته بیطرف میترسید.

 • ناشناس

  خوش به حال آحمدی نژاد با این آقای بی تمدنش!!!!!!!!!!!!!

 • سبز اندیش

  نه بابا ۲۵ میلیون چیه ! چقدر این دوستان شکسته نفسی می کنند ! محبوبیت …حدود ۶ میلیارد در سراسر جهان است !! بد توهم زدی استاندار دولت تقلبی !

 • کاوه آهنگر سبز

  اقایان برای خودشان نوشابه گاز دار باز میکنند اگر اینطور است پس چرا انقدر مترسید کسی را نکشید اجازه راه پیمایی دهید

 • attacker

  باشه بابا خودتو …, رایتون تو ایران از جمعیت دنیا هم بیشتره.

 • ناشناس

  معلومه تو لبنان که این همه پول بهشون میدیم بدونه محافظ میره .شاهکار که نکرده .
  اگر جرات داشت تو آمریکا که اکثر سران بدون ماشین وپیاده به محل اجلاس رفتن ، اون هم همین کار رو میکرد نه اینکه با یه خروار بادیگارد وماشین ضد گلوله بره
  در مورد رای و علاقه هم ، چرا دروغ میگی ؟ همش ۲۵ میلیون ؟ .بگو ۲۵۰ میلیارد .به هر حال نمیشه از علاقه وافر موجودات فضایی به احمدی نزاد گذشت. اجمدی نزاد بهشون قول داده یه اتوبان دو طرفه به زمین براشون بسازه بعد هم کلی سیب زمینی براشون صادر کنه برای همین خیلی دوسش دارن

 • nafis

  akhe chi begam mashallah hamashon sarshar az etemad be nafsan

 • http://bhmotlagh@yahoo,se bh

  Aghaye ba TAMADDON, BA SHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORE mellt bazi nakon, 1,az 5milyoon bikar shode soal kon,, 2, az karmandan, kargaran, bazarian, moallemin, daneshjoan, soak kon,, 3, az karkhane haye dar hale baste shodan sol kon, 4, az khanevade haye zire khate faghr soal kon,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, dar zemn nokari az arbab kafist ba ERADEYE MELLAT SHOKHI NAKON, DOROOD BAR ZENDANIANE DEGARANDISH, VA BA DOROOD BAR AZADI, V

 • جنبش سبز

  منکه گفتم کنتور تحریم شده هر چی دم دست آقایونه ازون دیزلی های قدیمیه که تو خونه ها سر و تهش میکنن تا شماره نندازه که پول برق بیاد اون هو ا !!!!!!!!! دیگه واسه استاندار تهران اونم یه آدم متمدن کاری داره با اون کنتورای قدیمی کاری کنه شماره نندازه!!!!!!!!!!!!!!!!!
  تمدن جان مثلا قرار بوده به رخ کیا بکشین که شکسته نفسی فرموده فرمایش فرمودین نمی خواین اینکارو بکنین؟
  مگه کسی بیرون مونده که بخواین اینکارو بکنین همه رو کردین تو زندون رنگ و وارنگ رسمی و غیر رسمیتون اونایی هم که بیرونن یا غالبا جایی واسه حرف زدن ندارن و اگه هم چیزی بگن شانس بیارن عازم سفر اوین و جاهای دیگه نشن روزنامه ای چیزی پیدا نمیشه که حرفشون و به گوش مردم برسونه.
  فعلا دارین تو زمین خالی چارنعل میرین مطمئن باشین این اسب تا آخر راه نمیتونه اینجوری بتازه آخه این رسم روزگاره تند بری زود از نفس میفتی قدیمیا گفتن : مرد آنست که آهسته و پیوسته رود

 • سعید

  آقای تمدن
  شما که راست میگی اما لعنت خدا به آدم دروغگو

 • sabz

  اقای استاندار لطفا اینقدر تو داری نکنید به مردم بفهمانید که حق با شماست و فتنه سبز به زباله دان تاریخ انداخته شده است!یک رفراندوم ازاد برگذار کنید.