سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هرج ومرج در داروخانه‌های کشور به‌دلیل پرداخت‌نشدن بدهکاری بیمه‌ها...

هرج ومرج در داروخانه‌های کشور به‌دلیل پرداخت‌نشدن بدهکاری بیمه‌ها

چکیده : داروخانه‌هاي سراسر كشور ديگر قادر به خريد دارو نيستند / در حال حاضر دارو را با وقفه به بيماران مي‌دهند، به يك بيمار دارو مي‌دهند و به ديگري نمي‌توانند بدهند و مجبورند موقت از شركتهاي دارويي خريداري كنند....


رئیس انجمن داروسازان ایران نسبت به تاخیر بیمه‌ها در پرداخت بدهی داروخانه‌ها هشدار داد و گفت: این مسئله باعث شده هرج ومرج داروخانه‌های کشور را فراگیرد.

رهبر مژدهی‌آذر در گفت وگو با ایلنا افزود: وضعیت بدی در حال انجام است به نحوی که داروخانه‌های سراسر کشور دیگر قادر به خرید دارو نیستند.

وی ادامه داد: انجمن داروسازان ایران همچنان نامه‌نگاری‌های خود را با وزارت رفاه برای وصول این بدهی انجام می‌دهد به طوری که استانداری تهران به طور دائم با انجمن در تماس است تا مشکل به وجود آمده را برطرف کند.

رییس انجمن داروسازان ایران گفت: تهدید داروخانه‌ها به قبول نکردن نسخه بیماران و دریافت نقدی از آنها همچنان پابرجاست و این درحالی بوده که هم اکنون با شرایط فعلی عملا این اتفاق در حال انجام است.

مژدهی‌آذر وضعیت داروخانه‌های تهران و شهرستانها را در ارائه خدمات دارویی مناسب ندانست و گفت: این داروخانه‌ها در حال حاضر دارو را با وقفه به بیماران می‌دهند، به یک بیمار دارو می دهند و به دیگری نمی‌توانند بدهند و مجبور می شوند موقت از شرکتهای دارویی خریداری کنند.


  • صابر

    شما فکر میکنین واسه چی سر ریاست شستا دعواست مطمئن باشین اینا فکر خدمت و ازینجور قرتی بازیا نیستن واسه خاطر پول بی حساب و کتابشه که اگه حساب و کتاب داشت خرج خوش گذرونیای دیروز و امروز دوستان نمیشد وقتی شستا زمین بخوره که عملا این اتفاق افتاده و آقایون به روی مبارک نمی آرن مث خیلی چیزای دیگه ، تامین اجتماعی پولی واسه پرداخت به داروخانه ها و پزشکا نداره همین روزاست که دیگه هیچ جا به ماها که دفترجه تامین اشتباهی داریم محل سگ هم نذارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    وقتی آبراموویچ دولت با افتخار میگه بیمه توریست ها تصویب شده و قراره خدمات درمانی به عهده بگیره ، یا اون طرح مزخرف بیمه روستائیان که در واقع به نام روستائیان و به کام دوستان بوده همه اینا یه جور پوششه واسه اینکه جوابگو نباشن وقتی میشینن پولارو هاپولی میکنن باید یه راه مالرو واسه فرار هم داشته باشن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!