سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » احمدی‌نژاد: بزرگترین مانع ظهور امام زمان (عج)آمریکا است...

احمدی‌نژاد: بزرگترین مانع ظهور امام زمان (عج)آمریکا است

چکیده :ملت ايران در متن انقلاب جهاني قرار...


کلمه:احمدی نژاد، آمریکا و مستکبران را از مهمترین موانع برای حکومت جهانی خواند و تصریح کرد: در حال حاضر آمریکا و دیگر مستکبران در حال افول، نزول و اضمحلال هستند.

محمود احمدی‌نژاد  در جمع مردم خراسان جنوبی که در ورزشگاه آزادی بیرجند تجمع کرده بودند، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام‌حسن عسکری (ع) و تبریک به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی (عج)، با بیان اینکه خراسان جنوبی در طول تاریخ همواره از پیشگامان پیامبر اسلام و اهل بیت بوده است، تصریح کرد: خراسان جنوبی دیار علم و ایمان و ادب بوده و این استان همواره دیار یار تلاش و غیرت و فداکاری است.

احمدی‌نژاد با طرح سئوالی مبنی بر اینکه چرا ظالمان چنین کردند، افزود: طاغوت‌ها و مستکبران از تولد و ظهور پایه‌گذار عدالت و منجی حقیقی بشریت به شدت نگران بوده‌اند و تمام این محاصره‌ها به همین دلیل بوده که از ادامه نسل این امام بزرگوار جلوگیری کنند.

رئیس‌ دولت  با اشاره به زندگی حضرت موسی، عیسی، ابراهیم و دیگر پیامبران اشاره کرد و گفت: در وقایع عاشورا نیز همه به دنبال آن بودند از نسل امام باقی نگذارند بر همین اساس پیر و جوان و حتی نوزاد ۶ ماهه را از تیغ گذراندند.

احمدی‌نژاد با تاکید بر اینکه شیاطین به دنبال آن بودند که از تولد امام و به قله کمال رسیدن بشریت جلوگیری کنند، اظهار داشت: همه شیاطین بر غافل کردن بشر از امام و امام عصر متمرکز بوده‌اند اما در نقطه مقابل، همه مصلحان بشر را به این امام بشارت دادند و به سمت امام هدایت کرده‌اند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه اگر حاکمیت امام عصر نباشد همه خلقت بشر و بعثت انبیاء بلاوجه بوده و بی‌ثمر است، یادآور شد: همه آنها آمده‌اند تا مقدمات امامت امام عصر و حاکمیت ایشان را برای برپایی عدالت و به واسطه آن، مقدمه شکوفایی کمال انسان را فراهم آورند.

رئیس‌ دولت اضافه کرد: شاید یکی از دلایل غیبت این امام آن باشد که اگر امام در طول این مدت می‌آمدند همان شرایط عاشورا و سایر انبیاء که تحمیل کرده‌اند، تحمیل می‌شد و جان امام در خطر بود.

احمدی نژاد  با بیان اینکه به لطف خدا حرکت آخر آغاز شده است، گفت: ملت ایران در متن انقلاب جهانی قرار دارد.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی بخشی از انقلاب جهانی بوده ، هدف انقلاب اسلامی انقلاب جهانی است و مقدمات ظهور آخرین را به وجود می‌آورد.

احمدی‌نژاد در ادامه در مورد اینکه جهان به سرعت برای استقبال از امام آماده می‌شود، افزود: نام و یاد امام و مطالبه حقیقت و عدالت و یکتاپرستی به سرعت به مطالبه جهانی تبدیل شده است.

وی آمریکا و مستکبران را از مهمترین موانع برای حکومت جهانی خواند و تصریح کرد: در حال حاضر آمریکا و دیگر مستکبران در حال افول، نزول و اضمحلال هستند.

احمدی نژاد با شرایط جهانی گفت: بزرگترین مانع ظهور و سرکرده آن، آمریکا است.

احمدی‌نژاد ادامه داد: مستکبران برای منعطف کردن دل‌ها و اندیشه‌های بشریت به دنیا و ارزش‌های پست دنیایی به صورت گسترده عمل می‌کنند چرا که در طول ۱۰۰ سال به اندازه همه تاریخ بشر و بیش از کل تاریخ بشر جنایت و آدم‌کشی کرده‌اند.

وی افزود: آنها خودخواهی، زورگویی و جنایت را آنقدر زیبا و در بسته‌‌بندی‌های جالب در دنیا منتشر کردند که حتی برخی متدینین هم منحرف شدند، در طول تاریخ مانعی بزرگ‌تر از آنها در برابر حرکت انبیاء، امامان و موحدان وجود نداشته است.

احمدی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حادثه ۱۱ سپتامبر گفت: این حادثه کار خود آمریکایی‌ها و از قبل طراحی شده بود اما آنها با تبلیغات کاری کردند که همه ملت‌ها با مردم آمریکا و دولت آنها ابراز هم‌دردی کنند و سپس آنها هم این موضوع را بهانه کردند تا برای مقابله با تروریست‌ها به افغانستان حمله کنند.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها به پایان راه رسیده‌اند، گفت: آنها به هر دری که می‌زنند با بن بست مواجه می‌شوند، آمریکایی‌ها به منطقه ما آمدند تا خود را نجات دهند اما جنایاتشان در منطقه آنها را به مرگ نزدیک کرد آنها می‌خواهند بحران درست کنند تا به شکلی در بحران خود سرپوش بگذارند و می‌خواهند در منطقه ما مسئله درست کنند تا دنیا مسئله های آنها را فراموش کند اما آنها هر چه بحران درست کنند زودتر به پایان خط خواهند رسید.


 • 349

  بالاخره وقتی جهان پر از ظلم باشه حضرت صاحب ظهور می کنه یا عدل حاکم باشه ؟

 • ناشناس

  تا کی این می خواهد از مقدسات برای خودش خرج کند این آقا .خودش کار های عجیب وغریب انجام می دهد و همه را به اسم مقدسات تمام می کند . انسان یاد اول انقلاب می افتد که شایعه کرده بودند عکس امام در ماه افتاده است .

 • http://Amina_ccnp@yahoo.com رحیم

  رییس دفتر ایشان پیغمبران را بی‌ تدبیر و ایشان امام زمان را ترسو جلوه دادند. تا ببینیم که چه وقت در مورد خدا این چنین اظهار نظر‌هایی‌ خواهند کرد.

  ایشان با این صحبتها اصل ظهور امام زمان را به زیر سوال میبرد.

  آقا مگر امام زمان از آمریکا و اسرائیل میترسد ؟؟

 • ناشناس

  آنها می‌خواهند بحران درست کنند تا به شکلی در بحران خود سرپوش بگذارند و می‌خواهند در منطقه ما مسئله درست کنند تا دنیا مسئله های آنها را فراموش کند اما آنها هر چه بحران درست کنند زودتر به پایان خط خواهند رسید.

 • ناشناس

  با سلام.میخواستم از یک حرمت شکنی کاملا اشکار در صداوسیمای استانی خبر بدم.که شبکه اذربایجان شرقی که یک فیلم سینمایی پخش کرد که در روز شهادت امام حسن عسکری با ساز ودهل و…مراسم عروسی را پخش کردند. وای برما

 • http://oomiayad_121@yahoo.com.au زنده باد سبز

  الهی قربون امام زمان بشم که چه … خودشون رو به امام زمان وصل میکنند،آقای احمدی نژاد،امام زمان اگر انشاالله ظهور کنند اولین کسی‌ را که بازخواست میکنند تو هستی‌،اگه فقط یک ذرّه ،کوچولو خیلی‌ کوچولو به مولا ایمان داشتی،از شرمندگی سر به کوه و بیابان می‌زدی،مرید مشائی رو به مولا چکار،دشمن خدا را به مولا چکار؟امام زمان حقیقتی پنهان هستند که عاشقانش از عظمت و شکوه ایشان مبهوت هستند و فقط در خلوت با او از عشق و تعجیل در ظهور سخن می‌گویند،عاشقان این حقیقت پنهان میدونند که امام زمان یعنی عشق،امام زمان یعنی خورشید تمام عصر‌ها و دوره ها،لطفا بجای این حرفها کمی‌ سوره والعصر را بخوانید تا بفهمید که شما جز انسانهایی‌ هستید که در خسران و زیان هستند،فقط کسانی‌ که عمل صالح دارند و ایمان آورده‌اند در خسران نیستند،عمل صالح شما کجاست؟به هر چیزی که دست زدی آلوده شد ،دین،انقلاب،اسلام ،حالا هم که دست از مولا بر نمیدارید،کسی‌ که در خودش گیره و هاله خودش رو می‌بینه چطور میتونه نور امام زمان رو ببینه،تورو به مرادت قسم دست از لوث کردن نام امام بردار،آخه اسلام چه بدی به تو کرده که از هرجا می‌مونی یک نیشی به قلب اسلام میزنی‌ ،تمومش کن دیگه ،شرم کن امام زمان که بچه بازی نیست که دائم با اعتقادات ما بازی میکنی‌،رئیس جمهور به این … نوبره دیگه!!!!!!!!!!!!!!!

 • آنها می‌خواهند بحران درست کنند تا به شکلی در بحران خود سرپوش بگذارند و می‌خواهند در منطقه ما مسئله درست کنند تا دنیا مسئله های آنها را فراموش کند اما آنها هر چه بحران درست کنند زودتر به پایان خط خواهند رسید.

  این جمله هارو در مورد آمریکا به کار برده؟!!!
  فکر کردم داره در موردعملکرد خودشون تو این چند وقته و در آینده توضیح میده!

 • ناشناس

  خدایا این دیگه کیه!

 • http://www.narges.roshan@gmail.com سبز سبز

  خداوند عاقبت ما را با این رئیس جمهور به خیر بگذرونه

 • lvdl

  ما اگر می توانستیم کلاه خودمان را دو دستی می چسبیدیم که باد نبرد. آیا آدم باید از خود شروع کند یا از دیگران؟ من اگر خوب ام اگر بد تو برو خود را باش.

 • http://www.soozname.blogspot.com میرمهدی

  آخر یکی به این آقای احمدی نژاد بگوید مگر مجبوری این حرفها را بزنی که باعث شود برای شما دست بگیرند و شما که که نه، دولت جمهوری اسلامی ایران را مورد استهزا قرار دهند؟
  آخر مرد حسابی، دکتر جان، تصدق کارشناسی ارشدت بروم، کسی از شما توقع تدریس فلسفه تاریخ ندارد. به خدا شما رئیس جمهور شدی که وضع اقتصاد و امنیت و فرهنگ و سیاست و … را سامان ببخشی، نه اینکه دور بگردی توی مملکت و سوژه دست ملت بدهی. اگر شما علاقمند ظهور و حضور آقا امام زمان هستی، سعی کن با مشی و منش بزرگوارانه و تبعیت از الگوهای اصیل اسلامی در کلام و رفتار معصومین علیه السلام، امام زمان را نسبت به داشتن پیروانی عالم و عامل دلشاد نمایی. نه اینکه هر روز خدا با سخن پراکنی های بی مورد و خالی از استدلال و برهان، سر به جان اعتقادات و باورهای ۱۴۰۰ ساله تشیع کنی.
  مسئله غیبت و ظهور امام زمان و زمان وقوع این اتفاق جهانی باندازه کافی فکر و ذهن متفکران و متکلمان و دانشمندان مسلمان را به خود مشغول داشته است. لازم نیست شما بیش از این دغدغه آنان را زیادتر کنید. علل غیبت و شرایط ظهور امام عصر (عج) آنقدر پیچیده و فنی است که کمتر کسی جرأت و جسارت ورود به این حوزه را دارد. اما متأسفانه با عوام زدگی هایی که در حوزه معرفت دینی و باورهای اعتقادی پیش آمده، این قضیه آنچنان لوث شده است که عده ای به خود اجازه می دهند براحتی و بدون هیچ پشتوانه فکری و استدلالی، هر سخنی را بر زبان رانده و افکار مؤمنین را مغشوش و مشوش نمایند.
  آقای احمدی نژاد لازم نیست شما ترس خودتان از آمریکا و جهان غرب و صهیونیسم را به وجود نازنین امام زمان نسبت دهید. آمریکا همان است که نواده پیامبر و سکاندار کشتی امت ایشان در قرن حاضر، امام خمینی درباره اش گفت: آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. شما چطور به خود اجازه می دهید آمریکا ترسی خودتان را آنچنان عظیم جلوه دهید و آنرا به امام زمان نیز نسبت دهید. بهرحال آمریکا یا آنقدر ظالم است که امام زمان از ترس آمریکا ظهور نمی کند تا بلکه فرجی شود و شر آمریکا از صحنه روزگار کم شود و مقدمه ظهور فراهم شود، یا اینکه ظلم و جور آمریکا و ستم روزگار و بی عدالتی هنوز به حد اعلی نرسیده که نیازی به ظهور امام زمان برای فرونشاندن آن باشد. یک مسلمان معتقد کدام یک از این دو حالت را بیشتر قبول می کند؟
  آمریکا و غرب پس از سی سال به اعتراف خودشان در مقابل نظامی مثل ایران، ناتوان نشان می دهد، آنوقت همین آمریکا به تنهایی چطور آنقدر عظمت دارد که بتواند مانع ظهور منجی و مصلح جهانی که مایه امید و چشم انتظاری دنیاست، شود؟
  درهر حال علاقه شما در استفاده از مفاهیم دینی و استفاده از آن در جلب قلوب ملت، یک چیز است و توانایی استفاده هنرمندانه و مشروع از آن چیز دیگر. آن کسی که اینگونه قلوب ملت مسلمان ایران را به خود و اسلام و قرآن جلب نمود، کس دیگر جز شما بود. بهتر است قبل از این کارها، قدری به افزایش معلومات دینی و تحصیل مقامات معرفتی بپردازید تا مجبور نباشید اینگونه عقاید و احساسات مردم را به بازی بگیرید.
  ممکن است چند روزی عده ای جاهل و غافل و دور از تعالیم وحیانی، بر این سخنان دلخوش کنند و به به و چه چه‏ی سر دهند، آخر نه اینکه زمانی خواهد رسید که ملت سر از خواب خرگوشی و غفلت هزاران ساله برآورند و بر گذشته زار خویش بگریند؟ جهل ملت اگر از سر غفلت باشد و از سر قصور و نه از سر تجاهل و تقصیر، ممکن است به درگاه الهی عذری موجهی باشد، اما نه جهل و نه تجاهل و نه قصور و نه تقصیر بزرگان دین و دولت، هیچکدام حجتی در پیشگاه حق تعالی برای عذرخواهی نخواهد بود. بیش از استفاده و خدای ناکرده سوء استفاده از ناآگاهی دینی مردم، باید به فکر افزایش آگاهی دینی مردم بود. حقی که امیر مؤمنان سرسلسله دار تشیع ناب علوی و اسلام محمدی، بر آن تأکید مؤکد نموده است. پس از سی سال از گذشت انقلاب، بجای رسوخ باورهای اعتقادی ناب اسلامی و شیعی در قلب و روح و جان ایرانیان، متأسفانه این خرافه پرستی و خرافه گویی است که میدان داری می کند.
  ای کاش به جای استحکام پایه های قدرت مادی و نظامی حکومت، کمی هم به فکر استحکام پایه های معنوی که همان آگاهی و معرفت دینی است، می پرداختیم که آن چیزی که ما را در گرداب وحشت فزای دنیای کنونی مایه نجات خواهد بود، نه بمب اتم و نه پشتوانه نظامی و اقتصادی است، که تنها اعتقادات پاک و معصومانه ملتی است که قدرت ایمان خود را دوبار سالها پیش و در برابر چشم دنیای شرق و غرب در حماسه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به رخ کشید. امید که سومین بار نیز این قدرت ایمان را به چشم ببینیم.

 • http://www.kaleme.org کوروش

  عجب بیانات مهمی !!!!!!! آقای احمدی نژاد این عوام فریبی دیگر رنگی نداره با راه انداختن زندانهای رجایی شهر و کهریزک و زندانهای زیر زمینی میخواین به بشریت خدمت کنید

 • سبز777777777

  من نمی دونم روز شهادت امام عسگری ع با شوت و.. ازش استقبال می کنن اشکال نداره حالا اگر از این طرفیا بود می کردنش بی دین و ۱۰۰۰۰۰۰ بار پخشش می کردن

 • سبز سبزم ریشه دارم

  منم جدا متوجه نشدم که بالاخره وقتی جهان پر از ظلم باشه امام مهدی (عج) ظهور می کنه یا عدل حاکم باشه؟!
  میگم دولت آقای احمدی نژاد ایدئولوژیهای دینی قشنگی داره ها! یکی که دیگه رسما مدیریت پیامبرا رو میبره زیر سوال… از اون ور میگه خدا به خودش بدهکار بود که انسان رو آفرید…(استغفرالله)… از اون ور در حالی که نزدیکترین یار احمدی نژاده میگه “اسراییل دوست ماست”… بعد احمدی نژاد میگه من با تمام نظرات مشایی موافقم، نظرات ایشون برای همه قابل استفاده ست. ولی ۲دقیقه بعد میگه اسراییل باید از صحنه روزگار محو بشه. ما که نفهمیدیم چی رو قبول کنیم!!!!!!
  …نصر من الله و فتح قریب

 • نسیم

  آقای احمدی‌نژاد با این حرفهاش اسلام را روز به روز به چالش می‌کشد. من تعجّب می‌کنم که چگونه است که علمای دین هیچ نمیگویند.

 • http://BANAFSHEH09@gmail.com ALI

  YEKI NIST BE IEN REISE DOLAT BEGEH KE TA KEY MIKHAD IENTOR AVAM FARIBI RA EDAMEH BEDEH.

 • ناشناس

  آره امام زمان هزار سال صبر کرده تا الان که این آقا بیاد و به ایشون خبر بده که دلیل نیامدنش آمریکاست. اگر احمدی نژاد نبود ما چطوری دلیل نیامدن آقا رو میدونستیم؟؟ واقعا باعث تاسفه که هر … با سر دادن این حرفها به طور غیر مستقیم سعی در القای حق بودن وبرگزیده و مقرب بودن خود میکند.

 • http://F_R1411@yahoo.com Fariborz

  سلام دکتر خزعلی،
  به نظر این حقیر بزرگترین بیاحترامی به معتقدان به ظهور این است که گفته شود “امریکا برای جلوگیری از ظهور منجی بشریت به عراق آماده ” یا “امریکا جلوی ظهور منجی بشریت را گرفته “…
  این حرف جناب احمدینژاد هست. آیا معنی این حرف غیر از این است که قدرت امریکا از ….بیشتر است.
  باید به جناب احمدینژاد یاداوری کرد که خداوند یکتا را فراموش کرده!!!! ای کاش به قدرت پروردگار هستی اعتقادی داشتی!!
  خداوند مهربان همه بشریت و جناب احمدینژاد را به راه راست هدایت کند.
  فریبرز بنده خدا
  کانادا

 • 350

  dar javabe 349

  har chi shoma bagen /

 • فدايي رهبر(صلوات)

  خب نتیجه بگیرید که جمهوری اسلامی مانع ظهور امام زمان است چون در حال گسترش عدل و داد در جهان است و گرنه نتیجه بگیرید که ظلم و تجاوز سرلوحه جمهوری اسلامی است تا امام زمان ظهور کند و خودش را قربانی حکومت عدل الهی ایشان بکند
  یاد نماز خواندن ولید در سریال امام علی(ع) افتادم

 • http://rroshanaa.mihanblog.com ناصر طاهری بشرویه…روشنا

  ( (ای برادر اشتباهی بوده ای)
  ۸۸۸۸۸۸۸۸۸۸۸۸۸۸۸۸۸
  ای برادر
  دانشت بی تاب شد*
  جمله اوصاف وجودت
  آب شد*
  ای برادر
  اقتصاد و علم و دین*
  مدعی
  بسیار دارد در زمین*
  ملک جای
  ادعای علم نیست*
  مبداء هر علم ،
  از افتادگیست*
  علم عشق است
  حیلت و مکار نیست*
  عشق را با مردمان
  پیکار نیست*
  عشق ، آمد ،
  بسم رحمان و رحیم*
  بر قلم زد
  تا تو گردی مستقیم*
  مستقیم عشق را
  بر دل بزن*
  ترک عادت کن
  دمی “من من ” مزن*
  جمله اعضای وجودت
  تار شد*
  قلب و نفس و جان تو
  بیمار شد*
  آن لب و دست و
  زبانت را چه کار*
  قلب خود را چاره کن
  آید به کار*
  ملک ، عدل و
  مهربانی میخرد*
  ورنه
  کار مردمانش نگذرد*
  کفر و توهین و
  دو رویی بد تر است*
  بی ادب در ملک
  کارش ابتر است*
  ای برادر،
  خود چه دانی آبرو*
  کرده ای تو
  آبرو را زیر و رو*
  گفته هایت
  عقل را حیران کند*
  خنده هایت
  قلب را ویران کند*
  افتخار تو
  به نزد اجنبی*
  کرده است اخلاق و
  دین را منزوی*
  دل فریبیهای تو
  در ملک و دین*
  بر دل آزادگان
  آرد حزین*
  جان من
  دانی رییس جمهور کیست؟!*
  هیچ دانی
  ملک و هم ناموس کیست؟!*
  ای برادر ،
  اشتباهی بوده ای*
  ملک و هم دین را
  تباهی بوده ای*
  ای برادر،
  جان من بس کن دگر*
  یک دمی بنشین و
  در خود کن نظر*
  چشم و ابرو را
  به کار عشق دار*
  تا تو بینی خود
  جمال کردگار*
  ناصر طاهری بشرویه….روشنا*
  پیام آور عشق و آگاهی*

 • http://rroshanaa.mihanblog.com ناصر طاهری بشرویه…روشنا


  (عشق آرید تشنگان دین و ملک)
  (تا نمانید در سرابی بس سترک)

  جمله هستی های ما، “لا” می نمود
  لا بلای ” لا” ی ما، ” الا” نبود
  “لا” زمین و، “لا” هوا و ” لا” سما
  “لا ” ز ما آسوده بود و ما ز “لا”
  هان ، الفلام ، بر سر “لا” آمده
  بهر پیدایی ” الا” آمده
  آن الفلام ، آینه آن ” لا” شده
  عاشق خود گشته ، ” حا” پیدا شده
  ” لا” و ” حا” در ملک و جانم ، هست و نیست
  صو رت بی صورت است و ، عا شقیست
  ” لا”ی ما رب گشت و “رب رب” ای رفیق
  ” حا” ی ما حب گشت و “حب حب” ای شفیق
  حب ما ، در رب ما رنگین شده
  رب ما، در حب ما ، چندین شده
  ” لا” هوا شد ،” حا” هوی ، ای جان من
  ” لا” دم و ، ” حا” ، آدم ، ای جانان من
  عشقهای پر ز خون ، شد ” حا” ی ما
  های و هو و چند و چو ن، ” دم ” ها ی ما
  ” حا” ی ما نفس است ، آ ن ” لا” یک نفس
  یک نفس ،گر نفس بینی ، بر تو بس
  آن الف با لام ، ” آ” و لام ، کی
  آن الفلام، خود هوا ، فردا و دی
  شور و حال هرچه رفت و هر چه پی
  هم لب است و هم زبان و نای و نی
  آن الف با لام ، ملای تن است
  هم علیم و هم حکیم و رحمن است
  آن الف با لام ، قر آن عظیم
  فیه لا ریبه ، صراط مستقیم
  آن الف با لام ، آیات حکیم
  حی و قیوم است و لوحی شد مبین
  آن الف با لام ، “ادنی الارض ” شد
  غالب و مغلوب و “روم و فرس” شد
  آن الف با لام ، بر ما شدمبین
  بر محمد ، روشنا بر مرسلین
  آن “الف” با” لام” و” میم ” ، قرآن ما
  احسب الناس ، ان یقولو آمنا
  نی یقول و نی فعول ، ایمان تو
  عشق باید بارد، اندر جان تو
  فتنه ها خاموش کن در سینه ات
  تا شود روح القدس ، آیینه ات
  آن الف با لام ، آمد وحدهو
  هو، یحول بین مرء و قلبهو
  قلب ما “دم دم” ، هواداری کند
  گاه شادی، گاه ، غم خواری کند
  گر هوا گرم است ، گرما می شویم
  در هوای سرد ، سرما می تنیم
  از هوای خنده ، شادی می چشیم
  در هوای ناله ، آهی می کشیم
  ای تو شیرین ، تلخها شیرین کنی
  ای تو غمگین ، شادها غمگین کنی
  خشم تو ، نار است و شیطانت کند
  عشق تو، نور است و رحمانت کند
  عشق ، قلب و عقل ، قدسی می کند
  وحی ، عقل و قلب، عیسی می کند
  عشق از” لا ” ، نفخه ای در قلب شد
  وحی در دل ،” رقه” ای بر عقل شد
  عشق اندر قلب ، بیند عقل تو
  وحی اندر عقل، طیند قلب تو
  عقل تا عاشق نشد قدسی نشد
  عشق تا آگه نشد عیسی نشد
  عشق با پیغمبر و دین آمده
  سجده و سبحان و تسکین آمده
  در سکینه ، سطر و سجین آمده
  “سفر” های “طور سینین” آمده
  هان، هوا در “طور سین” جانانه است
  هان، صبا از بوی طین، مستانه است
  در هوا پیچیده ، شور و حال ما
  نفخه هامان ، شارح احوال ما
  حال ما دیوان ما ، فرقان ما
  هم حکیم و هم مبین ، قرآن ما
  گر تو از احوال “من” ، آگه شوی
  دست شویی از “تن” و ناگه روی
  دم به دم بینی که بی تن گشته ای
  “چشم و گوش” ات باز و ، لبها بسته ای
  یک الف داری تو ، اندر پشت لام
  لام در کامی و ، روزت قدر شام
  لیله القدر تو ، “حا””میم” ، گشته است
  آیت اطوار “طا””سین” گشته است
  هان، الف بر پشت لامی ، هر نفس
  بی سری ،بر پشت بامی ، بی قفس
  در هوای” لا ” ، الهی گشته ای
  لم” یلد یولد” ، گواهی گشته ای
  آگه از لا کفو حالی، در یقین
  لا حرج در صاد و ، ذی ذکر ، شو مبین
  آری آری : یخرج از ظلمت شدی
  آری آری : عیسی و احمد شدی
  آری آری : با الف لام آمدی
  بر زمین و آسمانها ، سرمدی
  آری آری : شاهد “لا”یت شدی
  عشق گشتی ، وحی” یحیا”یت شدی
  لام از کامت، رها کن نازنین
  میم بر لب ، انک یاسین ببین
  از حکیم عشق ، یحیا را سلام
  عقل قدسی گشته عیسی را کلام
  حا و میم و ، عین و سین و قاف، بین
  ذالک یوحی الیک و مرسلین
  روشنا، گویم من اسرار نبی
  تا نماند ، جمله بتهای خفی
  جمع گردند ، فرقه های منزوی
  عشق آرند ، پیروان معنوی
  عشق آرید تشنگان دین و ملک
  تا نمانید در سرابی بس سترک

  ناصر طاهری بشرویه…روشنا
  پیام آور عشق و آگاهی

 • مازیار

  چرا هیچکس از آقایون علما حرکتی نمیکنه؟؟؟
  واقعا کسی میدونه ؟
  روز به روز بیخیالتر میشن چرا ؟

 • amir

  آقای احمدی‌نژاد چرا با این حرفا اسلام و عقاید عمیق و دینی این مردم رو مسخره می‌کنید. چرا طوری حرف میزنید که انگار مردم …. هستند و حالیشون نیست. البته شاید اونهأی که براشون حرف میزنید و اونا هم حرفاتونو می‌خرن، مردم نیستن. امام زمام اولین کسی‌ رو که بازخواست کنن خود شما خواهید بود که اسم عزیز ایشون رو اینقدر بی‌ معنی خرج می‌کنید.

 • ناشناس

  ای دلی که جمله را کردی تو گرم گرم کن خود را و از خود دار شرم
  فکرپند دیگریهای و های درغم خود چون زنانی وای وای

  تدوین کننده گان قانون اساسی باید گفتمان مهدویت را را نیز جزو وظایف رییس جمهور قرار میدادند تا به این روز گرفتار نمیشدیم .

 • نیلوفر

  می گویند:امام زمان زمانی ظهور می کند که دنیا پر از ظلم و جور شده است.پس بنا بر حرف محمودآمریکا در راه عدالت پیش می رود.

 • ستاره

  اگه امام زمان همین فردا هم ظهور کنه که اینا قبول نمیکنن
  میگن از طرف انگلیس و موساد اومده!!!