سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رامین: لوگوی «تهران‌امروز» مصداق جنگ نرم است...

رامین: لوگوی «تهران‌امروز» مصداق جنگ نرم است

چکیده :رامین روز چهار شنبه در جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس حاضر شده و در آنجا مدعی شده که لوگوی روزنامه تهران نشان دهنده «رقص باله» و از مصادیق جنگ نرم...


کلمه: محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس حاضر شده و لوگوی روزنامه «تهران امروز» را مصداق جنگ نرم دانسته است.

به گزارش«فردا» و به نقل از منابع مطلع حاضر در جلسه، رامین روز چهار شنبه در جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس حاضر شده و در آنجا مدعی شده که لوگوی روزنامه تهران نشان دهنده «رقص باله» و از مصادیق جنگ نرم است.

رامین که پرینتA3 از لوگوی این روزنامه را به همراه داشته با استناد بر همان، تاکید کرده که لوگوی تهران امروز شبیه نوعی رقص(باله) است و بارها به مسئولان این روزنامه تذکر داده ولی آنها به آن عمل نکرده اند.

گفتنی است پیش ازاین و برای اولین بار هفته نامه« پرتو سخن» مدعی شد که لوگوی تهران امروز زن در حال رقص را نشان می دهد.


 • سید حامد سبز

  عذر میخوام اقای رامین اگه ممکنه جواب این سوال منو خیلی فوری بدید
  من به ورزش شریف پرورش اندام مشغولم و الان ماهیچاهام قوی شده و کمی تا قسمتی تغییر شکل داده از نظر شما این هم از مصادیق جنگ نرمه یا خدای نکرده جنگ سخت

 • چقدر نگاه اینها کثیف و آلوده و پلیده،همه چیز رو با جنسیت میسنجند ،چشاشون ناپاک،دلشون شکاک ،فکرشون بد گمان،زبانشون پر از ناسزا و توهین،دستشون مثل چماق،قدمشون کج ،حالا مردم رو زندان کردید و تهمت انقلاب مخملی زدید ،این لوگو‌های بی‌ زبون رو می‌خواهید چکار کنید؟یعنی در کشور ما لوگو‌ها هم آزادی ندارند ؟لوگو هم تحریک میکنه؟چه ایمان جالبی‌ شما دارید !!!!!!!!!!!!!!!

 • azade

  rishe in agha ham mesle rishe marxe!!!

 • pakdastan

  این آقا رامین تا وقتی‌ که آلمان زندگی‌ میکرد ، سعی‌ بر این داشت که با آدمهای مصاحبه کن که مخالف با جریانات جامعه آلمان بودند یعنی‌ دانشمندان و متفکران آلمانی‌ که دل خوشی‌ از این سیستم موجود در آلمان ندارند. ایشان در آلمان سعی‌ میکرد بر خلاف جهت آب شنا کند. ولی‌ امروز در ایران از این روی با آن روی شده و دقیقا در جهت آب شنا می‌کنه.

 • سبز علي

  آقاي رامين، احياناً شخصيتهاي كارتوني نظير پسر شجاع و خانوم كوچولو، بلفي و ليلي بيت، ميشا و ناتاشا، آنت و دني و … كه مرتباً در حال مراوده با جنس مخالف هستند، مصداق جنگ نرم نيستند؟

 • asal

  اين دوستان با آن نوع تفكرات خاص و متحجرانه خوب چرا مي نشينن در شبكه هاي ماهواره اي رقص باله و رقص زنان رو نگاه ميكنند كه حالا بخوان به يك لوگو گير بدند؟خوب عزيز من جنبشو نداري نگاه نكن! يا بگو در روي ماهوارتون پارازيت بيشتري بندازن كه همينم نبيني.ماشاا… خوب دقت هم كردي به اونها ! كاش اين دقتي رو كه اين دوستان در هنگام پخش رقص باله توسط زنان دارن يك ذره شو در اداره مملكت به كار مي بردن!!!!!!!!!

 • احمد

  مسولان : همه دنیا به فکر دشمنی با ما هستند . اونها همه کار و زندگی خودشونو ول کردن و فقط و فقط با همدیگه به فکر دشمنی با ما هستند . ما کلی دشمن داریم از بس خوبیم . پس هرکسی با ما مخالف هست از طرف دشمن هست. اونها به فکر دشمنی با ما هستن و فقط ما هستیم که به فکر علم و دانش و اقتصاد و کمک به فقر هستیم. دشمن دشمن

 • ببینبد مجلسی های ما چقدر بی کار هستند که وقتشون رو بجای اینکه در موارد کلان اقتصادی و سیاسی و همچنین درتدوین و پیگیری قوانینی که لازم الاجراست بگذازند وقتشون رو با اینطور موارد پوچ که حاصل تفکرات خاص و متحجرانه است پر میکنند.
  “اگر دستم رسد بر چرخ گردون”
  می تابوندم گوشش رو مثل فرمون…
  مثه فرمون ماشین و می گفتم:
  تو چرخ گاری یی یا چرخ گردون؟

 • تبریزلی

  و این فرمایشات آقای رامین اثبات کرد که ایشون و رئیس شون (اح.مد.ی.نژ.اد) هیچ ارتباطی به نشریه پرتو و آقای مصباح ندارند. واقعاً خیلی ممنون که ما رو از نگرانی درآورید آقای رامین. :دی

 • ناشناس

  هر کسی از ظن خود شد یار من…
  بستگی به این داره که دیدی هر کس چه طور است و آن درونیات خودش رو در آثار بیرونی می بینه
  در ضمن زنی در حال رقص مگر گناه کبیره است؟ میشه با دیدی هنری و زیبایی شناسانه به آن نگاه کرد نه اینکه با نگاهی گناه آلود و پلید آنرا تکفیر کنیم

 • ناشناس

  مرده شور نگاه سكسي اين آدماي مريض به همه چيز رو ببرن

 • منم وقتی خیلی دقت کردم دیدم حق با رامینه ولی سردرنمی آرم چجوری یه زن میتونه هم باله(نرم)برقصه هم نرم بجنگه ای عجبا؟؟؟؟؟؟؟